Başarıya Giden Yolda Devin Zamanı

Bursa’da yeni nesil eğitim kurumu olarak alanlarında uzman ve kaliteli kadromuzla butik okul konseptinde eğitim vermekteyiz.

(4.5.6.7.Sınıflar), 8 Sınıf (LGS Hazırlık Grubu) ve Lise Grubu öğrencilerimiz için;

gibi farklı birçok eğitim faaliyetlerini siz değerli öğrencilerimizin hizmetine sunmaktayız.

DEVİN EĞİTİM KURUMLARI

Misyonumuz & Vizyonumuz

Devin Eğitim Kurumları, gruba özel tekniklerin yanında kişiye özel öğrenim teknikleri ile ve kaliteli eğitim kadrosu ile size hayallerinize ulaşmak yolunda katkı sağlar.

Vizyonumuz

Çağımız bilgi, teknoloji ve her anlamda eğitim çağıdır. Çağa hakim olmak için bilgi paylaşımı yaparak bunu öğrencilerimize aktarıp onların bilgiyi, teknoloji unsurlarını ve birçok farklı alanda kabiliyet ve beceri kazanmalarını sağlamaktır. Ayrıca ülkemizin milli ve kültürel oluşumlarını da özümseterek çağdaş medeniyetlerin seviyesini yakalatmak ve bununla da yetinmeyerek daha üzerine çıkma gayreti içerisinde olmaktır.

Misyonumuz

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Eğitim çocuğu sevmekle başlar.” Sloganıyla çıktığımız bu eğitim kurumu yolculuğumuzda amacımız alanında uzman ve deneyimli kadromuzla öğrencilerimizin öğrenme sanatını idrak edebilmesi için onlara rehber olmaktır. Bu doğrultuda
öğrencilerimizin almış oldukları eğitim ile hem kendileri hem de kendilerinden sonraki nesil için iyi bir gelecek bırakabilme konusunda kaliteli bir eğitim ile “çaba”, “gayret” ve “hareket” içinde olan bir nesil olmasında etkili olabilmek kurumumuz adına önceliğimiz olmuştur.
Elde edilecek başarının öğrencilerimiz üzerinde mutluluğa dönüşebilmesi ve dünyanın modern, çağdaş, ilkeli ve nitelikli bireyleri olabilmeleri için kurumumuzun adı gibi “çaba” ve “gayret” içerisinde olmaktan bir an bile geri durmamak en önemli çizgimiz ve yol haritamızdır. Tüm bu etkenler bir araya geldiğinde ortaya çıkacak olan resmin görseli bizlere özelden genele yani Bursa ilinden başlayan daha sonra tüm Türkiye’ye ulaşacak olan bununla da kalmayarak uluslararası ortamda eğitim alanında öğrencilerimize değer katan ve sonraki süreçlerde de eğitim kalitesini artırarak “Başarıya giden yolda DEVİN zamanı” sloganını hayata tam anlamıyla yansıtmak olacaktır.